Plesk - tas ir vadošais hostinga automatizācijas vadības panelis. Piedāvājot vienkāršu lietošanas interfeisu un lomu kopumu, kas ņem vērā visu lietotāju grupu vajadzības, Plesk palīdzēs uzsākt hostinga biznesu visīsākajā laikā.

Plesk piedāvā viegli apgūstamu interfeisu, saglabājot ārējo izskata vienkāršību. Vadības panelim ir viegla navigācijas sistēma, kura ļauj atrast un paveikt ātri un efektīvi pat pašus darbietilpīgākos uzdevumus.

Šis ir vienīgais vadības panelis, kurš padara pieejamus simtiem pielikumu Jūsu gala lietotājiem.

Plesk ļauj samazināt ekspluatācijas izdevumus, jo klienti varēs strādāt patstāvīgi. Automātiskās atjaunināšanas atslēgas mehānisms, automātiskās atjaunināšanas programma, migrācijas menedžeris un operatīvā uzstādīšana caur web interfeisu garantē, ka Jums nevajadzēs tērēt stundas telefoniskajam atbalstam.

Prices

PLESK WEB ADMIN EDITION
  • 1 mēnesis 13.00 €
  • 1 gads 156.00 €
10 Domains
PLESK WEB PRO EDITION
  • 1 mēnesis 19.50 €
  • 1 gads 234.00 €
30 domains
Developer Pack
Subscription Management
Account Management
PLESK WEB HOST EDITION
  • 1 mēnesis 33.50 €
  • 1 gads 402.00 €
Unlimited domains
Developer pack
Plan management
Account management
Reseller management
VISA MasterCard Discover Maestro Maestro (UK)
GARMTECH

Copyright 2017-2024 GARMTECH. All Rights Reserved.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu datu plūsmu un personalizētu saturu priekš Jums. Informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, mēs kopīgojam ar Google partneriem. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lai labāk izprastu, kā mēs izmantojam sīkfailus, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Piekrītu