2002

Mēs strādājam no

99.9%

Uptime

7000+

Klienti

SSD

GARMTECH (zīmols GARMTECH) izmanto tikai vismodernākās tehnoloģijas, ieskaitot jaunākās paaudzes procesorus, SSD un Fusion IO diskus, un iet kopsolī ar laiku, apsteidzot konkurentus tirgū.

GARMTECH serveri atrodas Šveicē, Lielbritānijā un Latvijā.

2013. gadā tika veikta pilnīga sistēmu stratēģiskā modernizācija un pāreja tikai uz ātrdarbīgu SSD disku izmantošanu, kas savukārt ļāva klientiem sasniegt neparastu veiktspēju straumēšanas datu apstrādē.

2016. gadā tika ieviestas pirmās uz Fusion IO balstītās sistēmas, kas ievērojami palielināja datu apstrādes ātrumu salīdzinājumā ar SSD.

2021. gadā esam modernizējuši visu CLOUD uz NVMe un Fusion IO, kas sniedz mums pārliecību, ka esam viens no ātrākajiem CLOUD Eiropā.


Par uzņēmumu

GARMTECH uzticas vairāk kā 7000 klienti no 108 valstīm. Lielākā daļa klientu ir no Eiropas, Lielbritānijas, ASV, Izraēlas, Austrālijas.

GARMTECH pieder 9 zīmoli, kas nodrošina tiešsaistes klātbūtnes pakalpojumus visā pasaulē.

GARMTECH atšķiras no tirgus līderiem AWS, GOOGLE Cloud, Digital Ocean, nodrošinot klientu atbalstu pa tālruni. Visi pieprasījumi darba nedēļā tiek apstrādāti 1 stundas laikā. GARMTECH katru mēnesi uzrauga savu klientu apmierinātības līmeni, izmantojot NetPromoterScore. Klienti novērtēja mūsu pakalpojumus ar 9,3/10. Mēs pastāvīgi uzlabojam savu klientu apkalpošanu, ņemot vērā mūsu klientu atsauksmes un vēlmes.

GARMTECH ir tiešā reģistratūra domēniem .eu, .lv, .lt, .ee zonās, kā arī lielākajā daļā citu populāru domēnu zonās.

Partneri

GARMTECH ir oficiālais MICROSOFT, GOOGLE, INTEL, HP un PLESK partneris. Mēs piedāvājam pilnu šo uzņēmumu pakalpojumu un programmu klāstu un mums ir liela pieredze programmatūras ieviešanā.

VISA MasterCard Discover Maestro Maestro (UK)
GARMTECH

Copyright 2017-2024 GARMTECH. All Rights Reserved.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu datu plūsmu un personalizētu saturu priekš Jums. Informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, mēs kopīgojam ar Google partneriem. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lai labāk izprastu, kā mēs izmantojam sīkfailus, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Piekrītu