Online-birojs darbam ar failiem un dokumentiem

150 GB NVMe

GARMTECH piedāvā ērti lietojamu tiešsaistes biroju ar lietotājam draudzīgu interfeisu, kas ir līdzīgs standarta birojam (maksimāla saderība ar MS Office formātiem) un ietver:

- ērtu darbu ar koplietojamiem failiem, kalendāru, kontaktiem; 

- teksta failu kopīgu rediģēšanu;

- PDF failu, attēlu, teksta failu priekšskatīšanu;

- drošu sazināšanos ar biznesa partneriem, izmantojot audio, video un čatu;

- e-pasta klientu darbam ar e-pastiem;

- un daudz vairāk.

Paplašiniet sava tiešsaistes biroja funkcionalitāti ar 100 BEZMAKSAS paplašinājumiem un instalējiet BEZMAKSAS mobilo lietotni katram darbiniekam (operētājsistēmai Windows, Linux, macOS, kā arī ir pieejama aplikācija Google Play un App Store)!

Izveidojiet savienojumu, izmantojot mobilās ierīces, datoru vai tīmekļa saskarni.  Lai pieslēgt pakalpojumu, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu. 

Biznesa procesu pārvaldības biroja komplekts vidējiem uzņēmumiem

500 GB NVMe

Jūsu uzņēmuma darbiniekiem bieži nākas kopīgi strādāt pie dokumentiem. Šī darba optimizēšanai ir lielisks risinājums: tiešsaistes birojs, kur katrs darbinieks var pieslēgties no jebkuras ierīces (operētājsistēmai Windows, Linux, macOS, kā arī pieejams Google Play un App Store). GARMTECH tiešsaistes birojs atšķiras no līdzīgiem risinājumiem ar neierobežotu lietotāju skaitu. Pakalpojuma izmaksas atkarīgas no izmantotās diska vietas un var elastīgi mainīties atbilstoši Jūsu projektu attīstībai.

Jūsu konkurenti jau izmanto šo risinājumu un ietaupa uz licencēm katram darbiniekam, un maksā tikai par izmantoto vietu diskā. GARMTECH cena būs vairākas reizes zemāka nekā biroja programmu licenču iegāde katram darbiniekam.  Lai pieslēgt pakalpojumu, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu. 

Mēs konfigurējam tiešsaistes biroju Jums

1–5000 GB NVMe

Jūs vēlētos izmantot tiešsaistes biroju un zināt, cik daudz vietas aizņem jūsu faili. Rakstiet mums, un mēs palīdzēsim konfigurēt jūsu tiešsaistes biroju un piedāvāsim vislabāko cenu tirgū.

Jūs ietaupīsiet uz licencēm katram darbiniekam, migrējot no DropBox vai Google Drive, jo mēs piedāvājam tiešsaistes biroju neierobežotam darbinieku skaitam. Mūsu mēneša maksa būs vairākas reizes zemāka. Aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeris ar jums sazināsies 1 stundas laikā. Lai pieslēgt pakalpojumu, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu. 

VISA MasterCard Discover Maestro Maestro (UK)
GARMTECH

Copyright 2017-2024 GARMTECH. All Rights Reserved.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu datu plūsmu un personalizētu saturu priekš Jums. Informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, mēs kopīgojam ar Google partneriem. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lai labāk izprastu, kā mēs izmantojam sīkfailus, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Piekrītu