Web interfeiss ir viegli saprotams

Web interfeiss ir viegli saprotams un lietojams kā uz datora, tā arī uz mobilām ierīcēm. GARMTECH web interfeiss ir realizēts tradicionālā stilā, kas atgādina visiem pazīstamos - Gmail, Yandex, Mail.ru utt.
Galvenās funkcijas:
- Drag-&-drop ziņojumu pārvaldība;
- Pilnībā aprīkota adrešu grāmata ar grupām;
- Pareizrakstības pārbaude;
- E-pastu automatizācija
- Iebūvēta kešatmiņa ātrai piekļuvei pastkastei;
- IMAP pārvaldība;
- Atbalsts ārējam SMTP serverim.

Ērts kalendārs

GARMTECH kalendārs ir ērti pārvaldāms no jebkuras ierīces:
- Laika plānošana: uzaiciniet kolēģus vai draugus savā kalendārā, pievienojiet kopīgos notikumus un pasākumus;
- Paziņojumi: kalendārs jau iepriekš brīdinās par svarīgiem notikumiem;
- Integrācija ar GARMTECH e-pastiem: saņemiet un sūtiet ielūgumus, paziņojumus un atgādinājumus;
- Uzdevumu saraksti: pievienojiet uzdevumus, pārvaldiet uzdevumu sarakstus, plānojiet savus uzdevumus;
- Atkārtoti notikumi: Jums nav jāpievieno viena veida notikumi katru reizi no jauna, vienkārši ievadiet notikumu vienreiz ar nepieciešamo atkārtošanas intervālu, un Jūs regulāri saņemsiet paziņojumus;
- Jūsu diena vizuāli pārskatama: ēfektīvai plānošanai, kalendārā būs redzamas noslogotākās un brīvākās dienas Jusu grafikā;
- Sapulču plānošana, ņemot vērā dalībnieku aizņemtību. Plānojiet tikšanās un kopīgos pasākumus, kalendārs palīdzēs izvēlēties ērtu laiku visiem dalībniekiem.

Ērta darba uzdevumu pārvaldība

Ērts funkcionāls ikdienas uzdevumu organizēšanai. Uzdevumu pārvaldības rīks palīdzēs saplānot visus uzdevumus, noteikt prioritātes, sadalīt uzdevums starp darbiniekiem un uzraudzīt to izpildi.
Intuitīva uzdevumu izveide ir ētra kā uz datorā, tā arī uz mobilās ierīces: lai izveidotu uzdevumu, Jums tikai jāizvēlas atbildīgā persona, jāieraksta rindā uzdevuma būtība un uzdevums būs gatavs. Izpildītājs nekavējoties saņems paziņojumu. Tiklīdz uzdevums būs pabeigts, Jūs saņemsiet ziņu.
Iespēja noteikt uzdevumu posmus ļaus Jums pilnībā kontrolēt darba gaitu.
Pievienojiet klientu e-pastus pie uzdevumiem. Jūs varat atbildēt klientam no uzdevuma. Visa uzdevuma gaitas vēsture un nosūtītie faili tiks glabāti vienuviet.

VISA MasterCard Discover Maestro Maestro (UK)
GARMTECH

Copyright 2017-2024 GARMTECH. All Rights Reserved.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai analizētu datu plūsmu un personalizētu saturu priekš Jums. Informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, mēs kopīgojam ar Google partneriem. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lai labāk izprastu, kā mēs izmantojam sīkfailus, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Piekrītu